WITAMY PAŃSTWA W NASZEJ  GALERII KresArt

Szanowni Państwo, naszą działalność, opierającą się między innymi na współpracy z artystami z Białorusi, Ukrainy, Litwy i Podlasia prowadzimy od ponad 15 lat i w naszej internetowej galerii KresArt chcielibyśmy zaprezentować Państwu ich prace.

W całej naszej ofercie posiadamy malarstwo, rzeźbę, wydawnictwa, pamiątki z Podlasia i wyroby artystyczne. Możecie Państwo znaleźć i zapoznać się z nimi w naszych galeriach, w których prowadzimy także ich sprzedaż:

Supraśl – Galeria w Rynku, ul. Pl. T. Kościuszki 14/4

Tykocin – galeria w Muzeum Podlaskim, budynek Domu Talmudycznego, ul. Kozia 4

                                                              Kruszyniany – Mała Galeria – obok meczetu

Białowieża – Galeria w Bramie Carskiej, Park Pałacowy 9 – tymczasowo nieczynna
Białystok – Galeria sztuki Nowy Świat, ul. Nowy Świat 3 – działalność zakończona

Szanowni Państwo chcąc kupić obraz na naszej stronie podam kilka niezbędnych informacji:

    PRZED DOKONANIEM PŁATNOŚCI PROSZĘ O KONTAKT W CELU USTALENIA DOSTĘPNOŚCI DZIEŁA

 1. Koszt przesyłki w kraju przy zakupach powyżej 1000zł jest gratis. Natomiast przy zakupach poniżej 1000zł koszt przesyłki wyniesie 15zł  Przesyłki nadawane są kurierem Poczty Polskiej.
 2. Do każdego zakupionego u nas obrazu wystawiamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność.
 3. W trosce o bezpieczeństwo przesyłki dokładamy wszelkich starań, by była dobrze zapakowana i zabezpieczona  – używamy folii bąbelkowej, taśmy pakowej, specjalnego, grubego i wytrzymałego kartonu oraz folii ochronnej stretch.
 4. Maksymalnie w paczce wysyłamy 3 obrazy. Proponuję odbiór osobisty, gdyż prowadzimy   galerie ze sprzedażą stacjonarną i tam mamy zdecydowanie większy wybór niż w internecie.
 5. Wysyłka za granicę według cennika Poczty Polskiej:
  http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_paczka_pocztowa_z_zadeklarowana_wartoscia.html,    lub kupujący może odbiór i transport zakupionego przedmiotu zorganizować we własnym zakresie. Prosimy wcześniej o taką informację.
 6. Obrazy można nabyć wpłacając równowartość na nr konta z dopiskiem „…proszę wpisać tytuł obrazu…” oraz wysyłając informację przez zakładkę ZADAJ PYTANIE/ZAMÓW lub na kresart@op.pl o takim zamiarze.

  Proszę podać adres pod który ma zostać wysłane dzieło.
  Zaraz po odnotowaniu wpłaty obraz zostanie wysłany na wskazany adres.
  Jeżeli chcą Państwo przyspieszyć całą procedurę, to proszę o przesłanie na adres e-mail: kresart@op.pl  potwierdzenia przelewu.

   nr konta: 28 1950 0001 2006 0028 1972 0001

Zastrzegamy sobie, że nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia towaru powstałe z winy kuriera, ponieważ przesyłka jest ubezpieczona. Zawartość przesyłki należy sprawdzić w obecności listonosza lub kuriera. Stwierdzając uszkodzenie towaru należy spisać protokół uszkodzenia paczki w dniu jej odbioru. W innym przypadku gwarancja nie będzie przez nas uwzględniona.

Szanowni Państwo całą naszą działalność i naszych kontrahentów traktujemy bardzo poważnie i dokładamy wszelkich starań by zakupy w naszej Galerii sprawiały Państwu przyjemność.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, bardzo chętnie udzielimy informacji.

Serdecznie zapraszamy do zakupów i życzymy Państwu  samych udanych transakcji.

Zespół

KresArt – Galeria Ikon

Supraśl

tel. 730 203 890

kresart@op.pl

Copyright © Kres Art 2024; Wykonanie: Adrock Studio
[X]