WITAM PAŃSTWA W NASZEJ  GALERII KresArt

Szanowni Państwo, naszą działalność, opierającą się między innymi na współpracy z artystami z Białorusi, Ukrainy, Litwy i Podlasia prowadzimy od ponad 10 lat i w naszej internetowej galerii KresArt chcielibyśmy zaprezentować Państwu ich prace.

W całej naszej ofercie posiadamy malarstwo,rzeźbę, wydawnictwa, pamiątki z Podlasia i wyroby artystyczne. Możecie Państwo znaleźć i zapoznać się z nimi w naszych galeriach, w których prowadzimy także ich sprzedaż:

Supraśl – galeria przy Muzeum Ikon, ul. Gen. M. Chodakowskiego 3

Białowieża – Galeria w Bramie Carskiej, Park Pałacowy 9

Tykocin – galeria w Muzeum Podlaskim, budynek Domu Talmudycznego, ul. Kozia 4

Białystok – Galeria sztuki Nowy Świat, ul. Nowy Świat 3

Zapraszamy Państwa na nasze aukcje na www.allegro.pl  i na inne portale takie jak www.sprzedajemy.pl , www.olx.pl

Szanowni Państwo chcąc kupić obraz na naszej stronie podam kilka niezbędnych informacji:

  1. Koszt przesyłki w kraju przy zakupach powyżej 1000zł jest gratis. Natomiast przy zakupach poniżej 1000zł koszt przesyłki wyniesie 20zł  Przesyłki nadawane są kurierem Poczty Polskiej.
  2. Do każdego zakupionego u nas obrazu wystawiamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność.
  3. W trosce o bezpieczeństwo przesyłki dokładamy wszelkich starań, by była dobrze zapakowana i zabezpieczona  – używamy folii bąbelkowej, taśmy pakowej, specjalnego, grubego i wytrzymałego kartonu oraz folii ochronnej stretch.
  4. Maksymalnie w paczce wysyłamy 3 obrazy. Proponuję odbiór osobisty, gdyż od ponad 10lat prowadzimy   galerie ze sprzedażą stacjonarną i mamy zdecydowanie większy wybór niż w internecie.
  5. Wysyłka za granicę według cennika Poczty Polskiej:
    http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_paczka_pocztowa_z_zadeklarowana_wartoscia.html

lub

kupujący może odbiór i transport zakupionego przedmiotu zorganizować we własnym zakresie. Prosimy wcześniej o taką informację.

Zastrzegamy sobie, że nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia towaru powstałe z winy kuriera, ponieważ przesyłka jest ubezpieczona. Zawartość przesyłki należy sprawdzić w obecności listonosza lub kuriera. Stwierdzając uszkodzenie towaru należy spisać protokół uszkodzenia paczki w dniu jej odbioru. W innym przypadku gwarancja nie będzie przez nas uwzględniona.

Szanowni Państwo całą naszą działalność i naszych kontrahentów traktujemy bardzo poważnie i dokładamy wszelkich starań by zakupy w naszej Galerii sprawiały Państwu przyjemność.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, bardzo chętnie udzielimy informacji.

Serdecznie zapraszamy do zakupów i życzymy Państwu  samych udanych transakcji.

Zespół

KresArt – Galeria Ikon

Supraśl

tel. 730 203 890

Copyright © Kres Art 2021; Wykonanie: Adrock Studio
[X]